Aktuality

OLOMOUC aneb Propagace projektu a projektových kurzů na rok 2013 ve městě Olomouc

Datum: 19.3.2013, místo: Olomouc, země: CZECH REPUBLIC

OLOUMOUC aneb rádi bychom Vás informovali o 1. proběhlé propagaci, která se konala v Olomouci, ale současně i v Litovli a Brně.


Ve dnech 11. - 13.3 2013 jsme navštívili několik osob a míst v olomouckém kraji a jeho blízkém okolí. Cílem naší návštěvy bylo především zodpovězení otázky: "Proč se přihlásit na kurzy ESF 2013?". V Olomouckém kraji už odpověď na otázku znají. Blíží se čas, kdy se odpověď budou znát i lidé z kraje Libereckého. Ano, přesně tak. Za necelé tři týdny navštívíme další místo a tím bude Liberec a jeho blízké okolí.


POSTŘEH Z OLOMOUCE: Nevídaný obdiv zaznamenal leták, který byl umístěn v hale studentských kolejí. Zřejmě byly dosavadně vyvěšené letáky všem tak všední, že po chvíli našeho pozorování, bylo jisté, že zájem - minimálně o leták samotný - bude značný - gloria alumni. (Leták je možno shlédnout v příloze).


Aktuálně přicházíme s informací, že se nám volná místa na všech šesti kurzech začínají zaplňovat. Proto neváhejte a přihlašte se. Přehled volných míst v rámci všech nabízených kurzů je k vidění ZDE.


Připomínáme, že poslední možnost pro přihlášení se na kurz konaný v Olomouci je 15.3.2013. Ostatní kurzy prozatím deadline nemají.


Těšíme se na viděnou v Liberci a nebo opět tady u další zprávy, která bude tentokráte z Libereckého kraje.

Příloha: pdf


Autor: Lucie Krausová | vloženo: 25.3.2013 | poslední úpravy: 17.4.2013

Vyhledávání

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:Zapomněli jste svoje heslo?

Chcete-li funkčnost tohoto portálu plně využít, zaregistrujte se jako jeho "aktivní uživatel". Registrace je nezávazná a zdarma a umožní vám zapojit se do diskusí a anket, publikovat vlastní články a využít řadu dalších funkcí: