Aktuality

Premiéra filmu o Filozofii pro děti!

Datum: 16.10.2013, země: CZECH REPUBLIC

Ve středu 16. října proběhlo v rámci kurzu pro studenty JU první veřejné promítání finální verze filmu o Filozofii pro děti, který vznikl v rámci projektu ESF (CZ.1.07/3.1.00/37.0196) - blíže o projektu viz sekce webu "Kurzy ESF". Film byl natočen v průběhu května a jeho distribuce účastníkům výukových kurzů ESF (ve formě dvd) již proběhla. Dvd s filmem budou pro veřejnost k dispozici od poloviny měsíce listopadu. Příští rok by se snímek mohl objevit také v programu České televize.


Jak by se měl jmenovat tento film? Jak se bude jmenovat můj život? To jsou základní otázky, které si musí položit každý dívák nového půlhodinového filmu o filozofii pro děti. Během prvních dvanácti minut nás tento snímek seznamuje se základními principy a východisky programu Filozofie pro děti. Následně se film samotný stává stimulem pro vlastní filozofické úvahy diváka i hlavních aktérů filmu - lektorů kurzů, akademiků i dětí různých věkových skupin....
 

Příloha: jpg

Klíčová slova: film, filozofie pro děti, Lucie Králová, premiéra


Autor: Lucie Krausová | vloženo: 17.10.2013 | poslední úpravy: 30.10.2013

Vyhledávání

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:Zapomněli jste svoje heslo?

Chcete-li funkčnost tohoto portálu plně využít, zaregistrujte se jako jeho "aktivní uživatel". Registrace je nezávazná a zdarma a umožní vám zapojit se do diskusí a anket, publikovat vlastní články a využít řadu dalších funkcí: